Kitz Alps - Schneewinkel St. Johann

Proslulé lyžařské středisko Schneewinkel Sant Johann se nachází v těsné blízkosti města Kitzbühel, a to ve vzdálenosti necelých deseti kilometrů. Každoročně sem zavítá na tisíce lyžařů, kteří si chtějí zlepšit své sportovní dovednosti. Středisko je vhodné zejména pro rodiny s dětmi a začátečníky, sjezdovky jsou poměrně nenáročné, což dalo podnět k vzniku několika lyžařských i školek pro nejmenší. Pokud byste chtěli zkusit i něco speciálního a odpočinou si od lyží, rozhodně byste neměli opomenout návštěvu sáňkařské dráhy, což je speciálně upravená, dva a půl kilometru dlouhá trať, která je ve večerních hodinách překrásně osvětlena a v návštěvnících dokáže zanechat nezapomenutelný zážitek.

Recenze hotelů z celého světa je tu pro vás.

V Schneewinkel Sant Johann najdeme na šedesát kilometrů tratí, nejdelší ze sjezdovek měří přibližně pět kilometrů. Výborně umístěné lanovky, též velmi moderní, zaručují rychlou a pohodlnou cestu vzhůru doplněnou a nádherný výhled do údolí a do okolí střediska. Díky velmi širokým sjezdovkám je Schneewinkel Sant Johann vyhledáváno zejména milovníky curvingového stylu lyžování. Snowboardiste velmi rádi využívají snowpark, který vyhovuje požadavkům i těch nenáročnějších. Nachází se v blízkosti lanovky Eichenfhoflifte. Dalším lákadlem, tentokrát pro běžkaře, je více než 200kilometrů běžkařských tratí, jež vedou až do nedalekého střediska Schneewinkel Fieberbrunn. Jsou výborně upravovány a dokonce získaly certifikát kvality tyrolských Alp.

Středisko však nabízí i jiné aktivity než lyže a snowboard, je zde také hodně restaurací, barů, rodinných hospůdek, jež nabízejí tradiční tyrolskou kuchyni a různé místní speciality. Dalšími atrakcemi jsou například jízda na saních s koňským spřežením a paragliding. Po náročném lyžování jistě oceníte i moderní wellness centrum.

Lyžařské střediska

Copyright © 2010 online-zajezdy-rakousko.cz, všechna práva vyhrazena.